Завдяки проекту «Комунальні відносини» комунальні служби отримали ще один відкритий шлях для роботи з боржниками, а мешканці міста мають можливість дізнатись про реальний стан у місті щодо заборгованості користувачів послуг перед службами, які проживають у їхніх житлових будниках, переглянути динаміку та інформаційно допомогти тим громадянам, які мають заборгованість.

Про це повідомляють у відділі інформаційних технологій та аналізу ДМР.

Також цей проект допоможе мешканцям отримати всі актуальні дані, а саме:
• Прямий зв’язок з службами для реструктуризації боргу;
• Дані про те, як можна відмовитись від послуг централізованого опалення та переглянути, які будинки на сьогодні відключено;
• Детальні дані про надання субсидій у Дрогобичі та можливість замовити субсидію онлайн;
• Актуальні тарифи на комунальні послуги;
• FAQ для громадян “Чого чекати тим, у кого є заборгованість”, “Чи можна подаватись на субсидію, маючи заборгованість?” та ін.

Окрім цього, у відділі ІТ та аналізу повідомили, що ними було проаналізовано дані з наростання/спадання заборгованості до кількості квартир та загального боргу, про те, які будинки боргують найбільше та яка кількість квартир боргує з будинку. Ці всі дані були нанесені на мапу Дрогобича для можливості інтерактивного перегляду. Також у будинках «лідерах» по заборгованості ведеться інформаційна кампанія.

Фахівці відділу ІТ та аналізу повідомили, що невдовзі буде запроваджено онлайн кабінет для оплати комунальних послуг онлайн, що, своєю чергою, заощадить час громадянам.

Скористатися послугами розділу «Комунальні відносини» можна, перейшовши на офіційний Інтернет-портал міста у розділ «Громада / Комунальні відносини».

Пряме посилання на проект — https://bit.ly/2DrUJO4

kp-drog-servise