Дрогобич визнано переможцем конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування у 2018 році»

У вівторок, 18 грудня, місто Дрогобич посіло перше місце у конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування у 2018 році» за напрямком «Розумна громада», яка полягає у роботі з відкритими даними, запровадженням е-медицини та е-послуг для мешканців міста.

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» проводиться п`ятий рік поспіль Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України спільно з Програмою Ради Європи.

Назва практики, з якою місто Дрогобич було подано на конкурс — «Практики розвитку, засновані на власних стратегіях, проектах та ресурсах».

Почесну відзнаку та диплом отримали міський голова Дрогобича Тарас Кучма, керівник КУ «Інститут розвитку міста» Володимир Кондзьолка та керівник відділу ІТ та аналізу ДМР Станіслав Гайдер.

Нагородження відбулося у Києві у Клубі Кабінету Міністрів України.

Нагадаємо, у 2017 році Дрогобич визнано переможцем конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» за напрямком «Прозорість та підзвітність місцевого самоврядування».