У рейтингу прозорості та відкритості місто Дрогобич піднялося на 2 позицію зі 100 міст-учасників України.

Такі результати рейтингового досліджень оприлюднило представництво глобальної антикорупційної мережі Transparency International Україна.

Лідером рейтингу залишається Львів, випередивши Дрогобич за шкалою оцінювання на 5 балів.

Варто зазначити, що у червні 2017 року Дрогобич увійшов у ТОП-10 лідерів міст України за рівнем прозорості та відкритості, посівши 10 місце. Тоді нижчі місця у рейтингу, ніж Дрогобич зайняли такі міста обласного значення як Чернівці, Луцьк, Ужгород та ін.
Вже у березні 2018 року Дрогобич піднявся на 8 сходинок та посів 2 місце у рейтингу відкритості та прозорості серед 100 міст України.

Підняттю Дрогобича у рейтингу на 2 сходинку передувало виконання органами місцевого самоврядування рекомендацій Transparency International Україна щодо підвищення рівня прозорості та відкритості, зокрема висвітлення даних про роботу органів місцевої влади, комунальних підприємств, закупівель, житлової політики, соціальних послуг, кадрових питань та ін.

Вибудовує Transparency International Україна рейтинг міст за 91 показником у 13 сферах, зокрема, бюджетуванні, землекористуванні, кадровій політиці, закупівлях, наявності онлайн-послуг та інших.

Рейтинг розроблено аналітиками Transparency International Україна та Інституту Політичної Освіти у рамках проекту «Розбудова прозорості у містах України».