У середу, 11 квітня, у стінах головного корпусу Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка студентів університету продовжили ознайомлювати з проектом «Дрогобич – Smart City».

В межах співпраці між Дрогобицькою міською радою та Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка студентам прочитали другу лекцію на тему «Що таке відкриті дані?». Тема першої лекції, яку прослухали студенти, «Що таке Дрогобич – Smart City».

Спікерами заходу виступили начальник відділу ІТ та аналізу ДМР Станіслав Гайдер та керівник КУ «Інститут міста» ДМР Володимир Кондзьолка.

Привітали учасників лекції міський голова Дрогобича Тарас Кучма та ректор ДДПУ імені Івана Франка Надія Скотна.

Відтак Станіслав Гайдер та Володимир Кондзьолка ознайомили студентів з відкритими базами даних, їх сервісами, можливостями офіційного порталу з використання публічних коштів та презентували нові перспективи для розвитку міста, залучення інвесторів, а також громадського контролю та аналізу.

Також спікери продемонстрували студентам, як університет може стимулювати розвиток відкритих даних у місті, як самі студенти у співпраці з міською радою можуть створювати аналітичні матеріали по роботі е-сервісів міста та матеріали на основі відкритих даних.

На завершення заходу відбулося обговорення подальшої співпраці та проведення наступних лекцій для студентів. Відтак на наступній лекції студентів ознайомлять з тим, як правильно будувати стратегію розвитку міста.
Нагадаємо, у 2017 році між Дрогобицькою міською радою та Дрогобицьким державним педагогічним університетом було підписано Меморандум щодо співпраці. Суть Меморандуму полягає у спільній праці над впровадженням та популяризацією стратегії електронного врядування містом серед студентської молоді.

Відтак, в межах співпраці, розпочато цикл лекцій для студентів на теми: «Що таке відкриті дані», «Що таке Дрогобич – Smart City», «Як правильно будувати стратегію розвитку міста».