У межах співпраці між Дрогобицькою міською радою та Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка студентську молодь залучають до співпраці у впровадженні та популяризації стратегії електронного врядування містом відповідно до проекту «Дрогобич – Smart City».

Відтак для студентів ДДПУ імені Івана Франка розпочато цикл просвітницьких лекцій. Зокрема у стінах Інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій ДДПУ імені Івана Франка наприкінці минулого року відбулася перша лекція на тему «Що таке Дрогобич – Smart City». В подальшому лекції на тему «Що таке відкриті дані» відбувалися у стінах головного корпусу ДДПУ імені Івана Франка.

Наступним етапом у межах співпраці є перехід від теоретичної частини до практичної, залучаючи студентів безпосередньо до практичної роботи над відкритими даними.

Відтак у четвер, 3 травня, для студентів Інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій за участю начальника відділу ІТ та аналізу Дрогобицької міської ради Станіслава Гайдера спільно з викладачем ДДПУ імені Івана Франка, депутатом міської ради Тарасом Городиським проведено перший практикум. Під час заняття студенти безпосередньо займались чисткою даних, які в подальшому будуть опубліковані як один із наборів на Порталі відкритих даних Дрогобича.

Як зазначає начальник відділу ІТ та аналізу ДМР Станіслав Гайдер, вже з осені на основі даних, які відкриває та публікує у вільному доступі міська рада, студенти ДДПУ імені Івана Франка проводитимуть дослідження та розроблятимуть аналітичні матеріали. Студенти, за словами посадовця, матимуть змогу аналізувати та досліджувати таку актуальну інформацію як, наприклад, який рівень освіти у Дрогобичі, чому дрогобичани не платять за комунальні послуги та ін.