У Дрогобичі в тестовому режимі запрацювала е-система для відстеження руху громадського транспорту

З 11 березня у Дрогобичі запрацював мобільний додаток та веб-інтерфейс, за допомогою якого можна відстежувати, коли громадський транспорт прибуде на зупинку та де локально знаходиться в даний момент.

Про це повідомив начальник відділу ІТ та аналізу ДМР Станіслав Гайдер.

«У тестовій експлуатації запрацювала система моніторингу роботи маршрутного транспорту міста, як для дільниці міських перевезень, так і для громадян міста. Працює додаток на системах ios, android, web. Завдяки роботі е-системи ми зможемо здійснювати централізований контроль за громадським транспортом, зокрема це важливо у випадку виходу транспортного засобу з ладу, перекриття вулиць, негоди та ін; здійснювати контроль за рухом громадського транспорту в реальному часі; аналізувати продуктивність роботи транспортних засобів; відстежувати статистику щодо кілометражу проходження контрольних пунктів», — зазначає Станіслав Гайдер.

Задля того, аби запровадити систему онлайн-руху громадського транспорту, всі транспортні засоби оснасщили GPS-навігацією, відтак інформація оновлюється онлайн для кожного автобуса.

У функціоналі додатку доступні такі функції як пошук за наявними, зокрема найближчими зупинками, збереження відвідуваних зупинок, відображення номерів маршрутів, які проходять на обраній пасажиром зупинці, відображення транспорту певного маршруту на мапі наживо та ін.

Завантажити онлайн-додаток можна за посиланням:

– для систем Ios — https://apple.co/2TvGeRL$

– для систем Android — https://bit.ly/2T2y3Hy

– для Web — https://bit.ly/2VPg0Gv

У відділі ІТ та аналізу наголошують, впродовж наступних двох тижнів онлайн-додаток працюватиме в тестовому режимі, тому у випадку виявлення будь-яких технічних проблем користувачів просять повідомляти на е-скриньку — [email protected] або одразу в мобільному додатку в розділі «Відгук».

Наступними етапи у впровадженні системи е-транспорту буде заровадження е-квитка та встановлення інформаційних табло на зупинках громадського транспорту міста.

Прес-служба ДМР