На офіційному «Порталі відкритих даних Дрогобича» буде оприлюднено та доповнено новими наборами інформацію про діяльність Дрогобицької міської ради та її виконавчих органів.

Відповідне рішення про порядок розміщення наборів даних на «Порталі відкритих даних Дрогобича» було прийнято та затверджене під час засідання виконавчого комітету Дрогобицької міської ради у четвер, 19 квітня.
Набори даних оприлюднюються виконавчими органами міської ради за період своєї діяльності з 1 січня 2017 року.

Окрім стандартних наборів даних, які передбачають розміщення інформації про організаційну структуру розпорядника інформації, використання публічних коштів під час реконструкції обєктів дорожньої інфраструктури, звіти щодо реалізації міських програм, перелік обєктів комунальної власності загалом, а також перелік об`єктів, які передані в оренду чи інше право користування, генеральні та детальні плани зонування територій, паспорти бюджетних програм, відомості щодо схем розміщення виїзної торгівлі чи рекламних засобів, розміщуватимуть й унікальні набори.

До унікальних наборів відносимо ті, які прямо й опосередковано стосуються життєдіяльності міста та кожного мешканця — це дані про діяльність освітніх закладів та закладів охорони здоров`я Дрогобича, про криміногенну ситуацію та надзвичайні ситуації у місті, бази даних щодо ремонту доріг, розклад руху громадського транспорту, дані про розміщення громадських вбиралень та багато іншого.

Висвітлити у вільному доступі інформацію про такі унікальні набори у сфері охорони здоров`я як статистику захворюваності на ті чи інші хвороби, травматизму, фаховості лікарів можливо завдяки аналітичним дослідженням про діяльність у тій чи іншій сфері.

Розміщення якомога більшої кількості наборів даних у вільному доступі реалізується у Дрогобичі відповідно до вимог Міжнародної хартії відкритих даних.

Нагадаємо, що 21 вересня 2017 року в межах Open Data Forum 2017 Дрогобич офіційно приєднали до Міжнародної хартії відкритих даних. Окрім Дорогобича, до Хартії приєднали міста Вінницю, Дніпро та Чернівці.
Відповідальність за технічний супровід розміщення наборів даних у формі відкритих даних на «Порталі відкритих даних Дрогобича» покладено на відділ інноваційних технологій та аналізу Дрогобицької міської ради.