6 липня у ДМР відбудеться презентація перших результатів розвитку відкритих даних у місті

У п`ятницю, 6 липня, о 10:00 у Світлиці Дрогобицької міської ради відбудеться презентація напрацювань міста Дрогобича у розвитку відкритих даних.

На презентації буде презентовано більше 200 унікальних наборі даних, які вже зараз структуровані та завантажені на офіційний портал відкритих даних міста. Також громадськості буде представлено міські е-сервіси, які працюють на основі відкритих даних, а також буде презентовано дорожню карту з розвитку відкритих даних на 2018-2019 рр.

Запрошуємо громадськість та ЗМІ.

Довідка: Відкриті дані – це систематизована інформація, доступна через мережу Інтернет, у форматі, що дозволяє її автоматизоване оброблення електронними засобами без попереднього втручання та/або обробки людиною, вільний та безоплатний доступ до неї, а також її подальше використання, в тому числі з комерційною метою.