Редакції дають можливість відстежувати відмінності між декількома версіями матеріалу, і повертатися до попередніх версій.

Дніпровський портал відкритих даних

Офіційний портал Відкритих даних Дніпровської міської ради розроблений згідно Постанови Кабінету Міністрів Україні №835 від 21 жовтня 2015 року. Портал реалізовано за підтримки проекту “TAPAS / Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах”, який фінансується Агенцією США з міжнародного розвитку (USAID) та урядом Великої Британії та здійснюється Фондом Євразія разом з партнерами.

Останні новини

У четвер, 20 грудня, студенти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка презентували керівництву міста результати соціологічного моніторингу роботи електронної медицини міста.
Метою дослідження було визначити рівень поінформованості населення міста Дрогобича про медичну реформу, впровадження електронної медицини та електронного запису до лікаря.

У вівторок, 18 грудня, місто Дрогобич посіло перше місце у конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування у 2018 році» за напрямком «Розумна громада», яка полягає у роботі з відкритими даними, запровадженням е-медицини та е-послуг для мешканців міста.

У Дрогобичі з 17 грудня у тестовому режимі запустили е-реєстрацію дітей у дитячі садочки міста, яка базуватиметься на основі технологій блокчейн.

Про це повідомляють у відділі ІТ та аналізу ДМР.

Завдяки проекту «Комунальні відносини» комунальні служби отримали ще один відкритий шлях для роботи з боржниками, а мешканці міста мають можливість дізнатись про реальний стан у місті щодо заборгованості користувачів послуг перед службами, які проживають у їхніх житлових будниках, переглянути динаміку та інформаційно допомогти тим громадянам, які мають заборгованість.