Notice: Undefined variable: padding in include() (line 17 of /home/drohobrada/domains/opendata.drohobych-rada.gov.ua/public_html/profiles/dkan/themes/contrib/nuboot_radix/panels/layouts/dkan_front/panels-dkan-front.tpl.php).

Редакції дають можливість відстежувати відмінності між декількома версіями матеріалу, і повертатися до попередніх версій.

Відкриті дані Дніпровської міської ради

Дніпровський портал відкритих даних

Офіційний портал Відкритих даних Дніпровської міської ради розроблений згідно Постанови Кабінету Міністрів Україні №835 від 21 жовтня 2015 року. Портал реалізовано за підтримки проекту “TAPAS / Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах”, який фінансується Агенцією США з міжнародного розвитку (USAID) та урядом Великої Британії та здійснюється Фондом Євразія разом з партнерами.

Останні новини

Якщо ви маєте на меті придбати житло у новобудові, то перше, що повинен зробити кожен потенційний покупець — перевірити законність підстав будівництва житла, аби не бути ошуканим.

З 11 березня у Дрогобичі запрацював мобільний додаток та веб-інтерфейс, за допомогою якого можна відстежувати, коли громадський транспорт прибуде на зупинку та де локально знаходиться в даний момент.

З 20 березня у режимі тестової експлуатації у школах Дрогобича та Стебника запрацювала електронна реєстрація дітей у перші класи з використанням технології, яка унеможливлює фальсифікацію даних або ж їх неконфіденційність — blockchain.

У четвер, 20 грудня, студенти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка презентували керівництву міста результати соціологічного моніторингу роботи електронної медицини міста.