Редакції дають можливість відстежувати відмінності між декількома версіями матеріалу, і повертатися до попередніх версій.

Дніпровський портал відкритих даних

Офіційний портал Відкритих даних Дніпровської міської ради розроблений згідно Постанови Кабінету Міністрів Україні №835 від 21 жовтня 2015 року. Портал реалізовано за підтримки проекту “TAPAS / Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах”, який фінансується Агенцією США з міжнародного розвитку (USAID) та урядом Великої Британії та здійснюється Фондом Євразія разом з партнерами.

Останні новини

З 28 січня у Дрогобичі офіційно запрацював новий сервіс – «Сіті-бот Назар».

Основна функція “Сіті-бот Назар” – сповіщати мешканців міста щодо планових та аварійних відключень міських комунікацій – води, світла, газу, опалення тощо за адресою, яку вкаже користувач.

Якщо ви маєте на меті придбати житло у новобудові, то перше, що повинен зробити кожен потенційний покупець — перевірити законність підстав будівництва житла, аби не бути ошуканим.

З 11 березня у Дрогобичі запрацював мобільний додаток та веб-інтерфейс, за допомогою якого можна відстежувати, коли громадський транспорт прибуде на зупинку та де локально знаходиться в даний момент.

З 20 березня у режимі тестової експлуатації у школах Дрогобича та Стебника запрацювала електронна реєстрація дітей у перші класи з використанням технології, яка унеможливлює фальсифікацію даних або ж їх неконфіденційність — blockchain.